Kamil Şerbetçi Blv. No:3 D:17, 27600 Başpınar Osb/Şehitkamil/Gaziantep
+90 342 337 88 80
info@monoplastik.com.tr

Hakkımızda

Monomast CF - BCF - NONWOVEN Masterbatch Üretimi Yapmaktadır. Monomast CF - BCF - NONWOVEN Masterbatch is Being Manufactured.

Mono Plastik San. and Tic. Inc. In 2016, production started in Gaziantep. The factory is designed and installed to serve CF-BCF yarn (carpet yarn) and PP Nonwomen fabric being manufactured with high quality pigments and machine racecourse.

Mono Plastik San. and Tic. Inc. is establıshed to ensure the continuity of product quality, to keep every stage of production under control and to provide high quality products to our customers at reasonable prices, the production of mono masterbatches from the pigment is done in our own enterprise. The main principle here is to always use standard and high quality pigments and chemicals. Mono Plastik San. and Tic. Ltd. Ltd. Şti CF-BCF has been working to provide the best service and after-sales support to its customers with its experienced and trained personnel who have worked in mono and tailor-made masterbatch production and color laboratories for many years.

 


 
Mono Plastik San. ve Tic. A.Ş. 2016 yılında Gaziantep’te üretime başlamıştır. Fabrika makine parkuru ve kullandığı yüksek kaliteli pigmentlerle CF-BCF iplik (halı ipliği) ve PP Nonwomen kumaş üretimi yapan firmalara  hizmet vermek üzere tasarlanmış ve kurulmuştur.
 
                Mono Plastik San. ve Tic. A.Ş. ürün kalitesindeki sürekliliği sağlayabilmek, üretimin her aşamasını kontrol altında tutabilmek ve müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyata sağlayabilmek amacıyla pigmentten mono masterbatch üretimini de kendi işletmesinde yapmaktadır. Burada ana prensibi her zaman standart ve yüksek kaliteli pigment ve kimyasalları kullanmaktır. Mono Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti CF-BCF iplik üretimi, mono ve tailor-made masterbatch üretimi ve renk laboratuvarlarında uzun yıllar çalışmış tecrübeli ve eğitimli personeliyle müşterilerine en iyi hizmeti ve satış sonrası desteği verebilmek için çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir